Chętnie nawiążemy współpracę z artystami posługującymi się w swej twórczości manualnymi technikami fotograficznymi, którym możemy zaproponować prezentację ich prac w naszej położonej w centrum historycznej starówki Gdańska galerii i pośrednictwo w ich sprzedaży.

Czego oczekujemy od twórców zainteresowanych współpracą?

  1. Wysokiego poziomu artystycznego oferowanych prac. Chętnie widzimy spójne zestawy prac eksplorujących wybrane przez twórcę tematy fotograficzne.
  2. Najwyższej jakości wykonania odbitek. Wszystkie oferowane w naszej galerii prace wykonywane są zgodnie ze standardami archiwalności, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów i starannej obsługi.Oczekujemy, że każdy współpracujący z nami twórca zagwarantuje przestrzeganie tych samych standardów
  3. Starannego przygotowania prac do prezentacji i sprzedaży w sposób nie naruszający ich archiwalnej trwałości. Osobom zainteresowanym oferujemy odpłatną pomoc w przygotowaniu prac do prezentacji.
  4. Rezerwujemy sobie prawo odmowy przyjęcia prac do galerii oraz pobrania próbek papieru celem potwierdzenia prawidłowej obróbki. Rezerwujemy sobie prawo przyjęcia jedynie wybranych prac z zestawu.
  5. Prowizja galerii ustalana jest indywidualnie przed przyjęciem prac do sprzedaży